MISTRZOWSKIE DOPASOWANIE:

Sztuka Profesjonalnego Doboru Strojów Kąpielowych dla Wszystkich Kształtów i Typów Urody

Dwa dni intensywnych ćwiczeń, dzięki którym podniesiesz kwalifikacje swoje i swoich pracowników.

W trakcie szkolenia stylistka i kolorystka Marta Podymkiewicz, która ma wieloletnie doświadczenie, także w zakresie brafittingu przeprowadzi Cię przez różne kobiece sylwetki i typy urody. 

Dwa dni intensywnych ćwiczeń, dzięki którym podniesiesz kwalifikacje swoje i swoich pracowników.

W trakcie szkolenia stylistka i kolorystka Marta Podymkiewicz, która ma wieloletnie doświadczenie, także w zakresie brafittingu przeprowadzi Cię przez różne kobiece sylwetki i typy urody. 

Na warsztatach nauczysz się:
perfekcyjnego doboru strojów kąpielowych dla różnorodnych sylwetek i różnych typów urody
 jak kolory, kroje i wzory mogą być precyzyjnie dostosowane do indywidualnych cech każdej klientki, tworząc eleganckie i komplementarne stylizacje plażowe

 

Przez praktyczne ćwiczenia i analizę przypadków wzmocnisz swoje poczucie pewności siebie i będziesz wyróżniać się na rynku nietuzinkową wiedzą z zakresu stylizacji połączoną z doświadczeniem i umiejętnościami brafittingowymi.

Przez praktyczne ćwiczenia i analizę przypadków wzmocnisz swoje poczucie pewności siebie i będziesz wyróżniać się na rynku nietuzinkową wiedzą z zakresu stylizacji połączoną z doświadczeniem i umiejętnościami brafittingowymi.

SZCZEGÓŁY

  • dwa dni warsztatów
  • Warszawa – 13-14.04.2024
  • praktyka poparta długoletnim doświadczeniem
  • w cenie lunch i przerwy kawowe
  • certyfikat po odbytym szkoleniu

DZIEŃ 1

✓ Znajomość kobiecych sylwetek. Poznaj kompleksy swoich klientek. Odkryj ich ukryte atuty.

Zapoznasz się z jakimi problemami i kompleksami borykają się kobiety wszystkich rodzajów sylwetek. Dowiesz się jakie ograniczenia mają w głowie przy wyborze strojów kąpielowych. Nauczysz się dostrzegać i podkreślać fasonem, wzorem oraz kolorem ukryte atuty urody swoich klientek.

✓ Kolor, który podkreśla urodę i maskuje niedoskonałości
Poznasz tajniki analizy kolorystycznej oraz tego, jaki wpływ na urodę ma kolor. W jaki sposób odpowiednio dopasowanymi barwami można podkreślić naturalne piękno skóry, koloru oczu i włosów. Nauczysz się, jak odnaleźć dominujące cechy urody i dopasować do niej pasujące kolory oraz wzory w bieliźnie i odzieży kąpielowej. 
✓ Ćwiczenia na różnych modelach, krojach i kolorach strojów kąpielowych
Najważniejsze! Całą zdobytą teorię o typach sylwetek i urody będziesz mogła przećwiczyć, na strojach kąpielowych, które będą w sprzedaży w TWOIM salonie.  

DZIEŃ 2

✓ Skuteczne dobieranie strojów i odzieży kąpielowej uwzględniając typy urody i sylwetki kobiece - praktyka

W tym dniu będziesz miała okazję teorię przekuć w praktykę. Kilka godzin intensywnych ćwiczeń i utrwalenia wiedzy z dnia poprzedniego. Pod czujnym okiem Doradcy wizerunku Marty Podymkiewicz będziesz dopasowywać stroje i odzież kąpielową modelkom w różnych rozmiarach, typach urody i kształtach. Poznasz ich problemy, kompleksy oraz potrzeby. Wspólnie zastosujemy najlepsze rozwiązania, nawet dla najtrudniejszych klientek. 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 Po dwudniowych, praktycznych warsztatach z Doradcą Wizerunku odkryjesz swój potencjał, podniesiesz kwalifikacje, a Twój salon będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla klientek. 
1. Zwiększysz satysfakcję klientek. Stworzysz możliwości oferowania spersonalizowanej pomocy w doborze strojów, której aktualnie na rynku bieliźnianym praktycznie nie ma.
2. Możesz świadomie rozbudowywać ofertę produktową. Z nabytymi po warsztatach umiejętnościami będziesz z pełną wiedzą wprowadzać nowe kolekcje lub dostosowywać istniejącą ofertę do różnorodnych potrzeb klientów.
3. Wykreujesz pozytywny wizerunek marki, która dba o indywidualność i różnorodność, co może przyciągnąć nową, zróżnicowaną klientelę.
4. Zwiększysz sprzedaż. Poprawa doświadczenia zakupowego klientów może przekładać się na wzrost sprzedaży, zwłaszcza w kategorii strojów kąpielowych.
5. Wyróżnisz się na rynku. Dzięki tym warsztatom maszmożliwość wyróżnienia się na konkurencyjnym rynku bieliźnianym poprzez oferowanie specjalistycznych usług związanych z profesjonalnym doborem strojów kąpielowych uwzględniając wszystkie potrzeby klientek.
6. Poszerzyrz świadomości marki. Dzięki uczestnictwie w tego rodzaju warsztatach pokarzesz swoim klientkom, że nie jesteś obojętna na ich potrzeby i indywidualność. Możesz przyciągnąć ich uwagę poprzez aktywności związane z promocją zdrowego podejścia do różnorodności i akceptacji swojego ciała. 
 

O prowadzącej

Marta Podymkiewicz
Osoba z doświadczeniem w sprzedaży od ponad 15 lat oraz personal shopperka, której klienci w zaufaniu mówią znacznie więcej niż sprzedawcy – uzupełni Twoją perspektywę o szczegóły, których być może nawet nie brałaś pod uwagę.
Korzyści biznesowe wynikające z warsztatów "Mistrzowskie Dopasowanie...?"
mogą istotnie wpłynąć na rozwój marki, zwiększanie konkurencyjności na rynku oraz poprawę relacji z klientami.

Po ukończonych warsztatach otrzymasz certyfikat, a także materiały szkoleniowe, które pomogą Ci wcielać w życie zdobytą wiedzę. 

Po ukończonych warsztatach otrzymasz certyfikat,

a także materiały szkoleniowe, które pomogą Ci wcielać w życie zdobytą wiedzę. 

Cena na szkolenie w Warszawie urośnie za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Często zadawane pytania

Czy muszę mieć umiejętności brafittingowe, żeby uczestniczyć w szkoleniu? 

Dwudniowe szkolenie Mistrzowskie dopasowanie skierowane jest do osób, które mają w ofercie swojego sklepu stroje kąpielowe, a więc mogą być to salony z bielizną, a także sklepy odzieżowe. Umiejętności brafittingowe nie są wymagane, doświadczenie zawodowe także. Podczas szkoleniauczestnicy będą poznawać różne typy sylwetek i typy urody, skupiać się będziemy głównie na analizie proporcji ciała, kształtach, a także cechach urody, które nie są zależne od rozmiaru biustu. 

Czy szkolenie dotyczy również strojów jednoczęściowych?

Oczywiście, podczas szkolenia zostaną omówione wszystkie rodzaje strojów kąpielowych. Pod lupę weźmiemy stroje jednoczęściowe, dwuczęściowe, monokini, a także tankini. 

Co, jeśli nie znam marek, na których będziemy ćwiczyć?

Bez obaw. Całą zdobytą teorię o typach sylwetek i urody będziesz mogła przećwiczyć, na strojach kąpielowych, które będą w sprzedaży w TWOIM salonie. Wartością dodaną będzie poznanie oferty strojów, także innych producentów.

Jaką formę ma szkolenie?

Szkolenie ma formę warsztatów stacjonarnych. Będzie to interaktywne i praktyczne doświadczenie edukacyjne w przyjaznym gronie ludzi z branży, otoczone miłą i luźną atmosferą. Pełne zaangażowania wydarzenie, podczas którego uczestnicy nie tylko zdobywają wartościową wiedzę, ale także aktywnie uczestniczą w praktycznych ćwiczeniach, wymieniając się doświadczeniami, tworząc inspirującą atmosferę współpracy. 

Jak duża będzie grupa?

Liczba uczestników na szkoleniu została ograniczona do maksymalnie 15 osób, aby zapewnić efektywną współpracę, indywidualne podejście do uczestników oraz wysoką jakość dostarczanej wiedzy. Ograniczenie grupy do tego rozmiaru pozwoli na lepsze zrozumienie potrzeb każdego uczestnika i stworzy sprzyjające warunki do komunikacji oraz praktycznych ćwiczeń.

Dlaczego miałabym się szkolić u Ciebie?

Nie przechwalając się, jestem pierwszą i prawdopodobnie jedyną w Polsce ekspertką Brafittingu z 12-letnim stażem pracy w salonach bieliźnianych, która jest także certyfikowaną Personal Shopperką i Kolorystyką. Jak nikt inny znam od podszewki wszystkie bolączki sprzedawcy strojów kąpielowych, przez ponad dekadę sama się z nimi mierzyłam. Od wielu lat z wielką pasją szkolę w Akademii Profesjonalnego Brafittingu z doboru bielizny – brafittingu, obsługi klienta, budowania relacji oraz rekrutacji. Na co dzień dbam o wizerunek swoich klientów, którzy w zaufaniu mówią mi znacznie więcej o dyskomforcie zakupów bielizny plażowej, jak sprzedawcy w butiku. Stawiam na autentyczność i indywidualne podejście do drugiego człowieka. Jako doświadczony doradca wizerunku, oferuję usługi, które pomagają odkryć klientom ich potencjał i osiągać pożądany efekt w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy potrzebują odnaleźć swój styl, żeby czuć się dobrze i swobodnie na co dzień, czy chcą poprawić swoje umiejętności interpersonalne, aby zawodowo wzmocnić swoją obecność, wyglądać elegancko i profesjonalnie. Mam odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby im w tym pomóc, a zarazem nauczyć Cię Mistrzowskiego dopasowania strojów kąpielowych. Sztuki profesjonalnego doboru stylizacji plażowych dla wszystkich kształtów i typów urody. Dzięki czemu wyróżnisz się na konkurencyjnym rynku bieliźnianym poprzez oferowanie specjalistycznych usług związanych z profesjonalnym doborem strojów kąpielowych uwzględniając wszystkie potrzeby klientek.  

Masz dodatkowe pytania? Napisz: stylistka.mpodymkiewicz@gmail.com